pralesní máta

Bylinné zmesi

Pralesní máta - Zdravé plíce

Tato bylinná směs se doporučuje pro normální funkci horních cest dýchacích, při chřipce a virózách. Pro zvýšení imunity těla. Obsahuje několik druhů přírodních antibiotik a látky analgetické. Je vhodné použít ihned při prvních příznacích chřipky či virózy, pak stačí používat den a půl a viry mohou být zničeny. Ovšem opravdovou sílu těchto bylin poznáme až ve chvíli úplného ataku nemoci. Kdy má člověk problémy se samotnou existencí. Po požití prvního šálku, dojde k okamžité úlevě. Při dodržení dávkovacího režimu může být člověk po 3 dnech bez příznaků. Navíc přírodní fytoterapie umožňuje přirozenou reakci imunitního systému. Ten samý kmen viru se již tedy nevrátí - funguje to podobně jako očkování. Lidé trpící virózami běžně 5 x do roka, pokud při každém nástupu nemoci použijí byliny Muňa a Wira, již po 1. roce jsou atakováni virem maximálně 2x. Po 2 letech již silný imunitní systém nenechá viry existovat a virózy jsou od té doby výjimečné. Přípravek pak již využijeme pouze sporadicky. V tomto je pravá síla bylin.

Bylinná směs chutná i voní po mátě...

Doporučujeme připravit: Před použitím směs promíchat. Dávkování dle hmotnosti, půl až jednu polévkovou lžíci směsi zalít 700 ml až 1 litrem vroucí vody a nechat 10 až 15 minut vyluhovat. Poté slít a uchovat nejlépe v termosce a popíjet během dne v rovnoměrných dávkách (ráno, poledne a večer), nejlépe půl hodiny před jídlem. Nebo 3x denně šálek 200 až 350 ml po dobu 1 měsíce - třetinu kávové lžičky směsi zalít vařící vodou, nechat zakryté 15 minut vyluhovat a popíjet. Doporučujeme začít menším množstvím směsi a zvýšit příjem tekutin.

Upozornění: Při jakýchkoliv obtížích během regenerační bylinné kúry je možné vynechat 1 nebo 2 dny. Je dobré se naučit pozorovat své tělo a případně snížit denní dávku směsi. Není třeba tělo čistit rychle, ale raději efektivně a tak, abychom mohli přes den dobře fungovat a netrpěli zbytečně nepříjemnými pocity. Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení! Je možná přecitlivělost na obsažené látky!